Anamur Denize Sıfır Pansiyonlar – Anamur Hakkında Bilgiler

Anamur Denize Sıfır Pansiyonlar – Anamur Hakkında Bilgiler
A+
A-

Bu yazımızda Anamur pansiyonları ve anamur otellerinden bahsedeceğiz. Ayrıca Anamur’da tatili neden tercih ettiğimi sizlere anlatmaya çalışacağım. Sitemizdeki otellerden bilgideposu adını vererek indirimli yararlanabilir, ucuz anamur otelleri ve ucuz anamur pansiyonlarının tadını çıkarabilirsiniz.

Anamur

Anamur tatilin en ucuz olduğu yerlerden biri. Anamur denize sıfır pansiyonlar denince genel olarak İskele bölgesinin aklımıza geldiğini söylemeliyim. Çünkü Anamurda İskele bölgesinde heryer denize sıfır. Denize sıfır pansiyon ve otellerde konaklıyor,denize sıfır çay bahçelerinde soğuk biranızı yudumluyorsunuz.

Anamur Pansiyonları ve Anamur Otelleri denize çok yakın!

Anamur Pansiyonları ve Anamur Otelleri denize çok yakın!

Kafa Dinlemek İçin Anamur Pansiyonları ve Anamur Otelleri İdeal

Ben hayatımda hiç bir tatil yöresinden bu derece muazzam büyüklükte bir sessizlik görmedim. Cidden Anamura huzur hakim. Büyük şehirden sonra Anamura geldiğinizde ilk olarak bir şok geçiriyorsunuz. Çünkü arabalar hiç acelesi yokmuş gibi gidiyorlar. Herkes ve herşey sakin. Bizim o büyük şehirlerdeki koşturmaca burada yok. Anamurda insanlar ağır tempoda yaşıyorlar. Ve bence olması gereken de bu. Kafa dinlemek istiyorsanız ve büyük şehirin yorucu temposundan yorulduysanız Anamurdaki oteller ve pansiyonlar tam size göre.

Hoş denize sıfır bir pansiyon ya da otel bulmanız da gerekmiyor. Çünkü Anamur çok küçük ve 20 dakikada bir heryere giden şehiriçi otobüsler var. Biraz belki yorulursunuz ama heryere yürüyerek de gidebileceğiniz bir tatil yöresi Anamur.

Anamur Pansiyonları ve Anamur Otelleri Ucuzdur!

Ucuz bir tatil yapmak istiyorsanız Anamur gerçekten ilk tercihiniz olmalı. Duyduklarıma göre genelde buraya bir kere tatile gelen aileler,sonralarında Anamurdan ev ediniyorlar.Tatilciler arasında çok fazla sayıda Ankaralı ve Konyalı var. Anamurda tatil yaptıktan sonra bakarsınız siz de buradan bir ev alırsınız. 2020 sonrasında Anamur yollarının yapılmasından sonra ev fiyatlarının 4-5 katına çıkması bekleniyor. Zaten diğer yazılarda da belirttiğim üzere 2017 itibariyle 50 km filan yol kalmış.

Samimi Arkadaşlıklar ve dostluklar için Anamur

Hani hep deriz… Eskiden insanlar daha iyiydi,ilişkiler daha iyiydi,arkadaşlıklar daha iyiydi diye. İşte Anamur bu konularda bozulmamış bir yer. Bugüne kadar olan ulaşım zorluğu Anamur halkının kültür yönünde bozulmasını engellemiş. Çocukluk günlerine de gitmek istiyor ve o bozulmamış,yozlaşmamış insan ilişkilerini yaşamak istiyorsanız Anamur tam size göre. Yollar yapıldığında ne olur bilemem ama 2017 itibariyle hala temiz ve saf bir Anamur var.

Bu arada belirtmeliyim denize sıfır veya değil,Anamurda pansiyon ya da otel kiralayacaksanız mutlaka erken rezervasyon yaptırın. Ayrıca sitemizdeki otellere veya pansiyonlara internetten aradığınızı söylerseniz indirim yapacaklardır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.