Ucuz Pansiyon Anamur – Anamur Hakkında Bilgiler

Ucuz Pansiyon Anamur – Anamur Hakkında Bilgiler
A+
A-

Ucuz pansiyon Anamur kelimesi arama motorlarında sıklıkla aratılan kelimelerden biridir. Anamur otelleri ve pansiyonlarıyla çok farklı fiyat seçenekleri sunan bir yer. Anamur pansiyon,otel veya apart otellerini seçerek tatiliniz çok uygun fiyatlara yapmanız mümkün. Çünkü Anamurda tatil yapmak Türkiyenin diğer tatil yörelerinden daha ucuz gibi gözüküyor. İşin güzeli de güvenlik konusunda Anamur çok çok iyi. Aileniz için oldukça güvenli bir yer. Anamur halkı Akdeniz bölgesinde Suriyeli mültecileri içeri almamış bir halk. Anamur dışındaki diğer tatil yörelerinde ise Suriyelilere rastlamanız çok olası. Fiyat konusunda sadece pansiyonlar değil oteller de çok ucuz. Özellikle yemeğinizi otel restaurantında yerseniz ve baştan pazarlık yaparsanız tatilinizi çok ucuza getirebilirsiniz.

Anamur Pansiyonları Ucuzdur

Tatil için fazla bütçeniz yoksa, Anamur pansiyon ve otelleri sizin için çok uygun olacaktır. Kafa dinlemek isteyen lise ve üniversite öğrencilerinin sıklıkla geldiği bir yer Anamur. Çünkü fazlasıyla ekonomik. Sadece oteller değil, alışveriş de çok çok ucuz Anamurda. Çünkü genelde pazarlarda Anamurluların kendi ürettiği meyve ve sebzeler satılıyor. Aslında Anamur otelleri de pansiyon gibi. Otel veya pansiyon seçerken klima faktörü çok önemli. Gündüzleri nem bunaltıcı olabiliyor. Ama Akdenizin diğer tatil yörelerinin aksine akşamları serin olan bir yer Anamur. Bu beni çok şaşırtmıştı. Akdenizde geceleri yatarken klimayı kapattığım tek yer Anamur. Çevresine çok yakın dağların olması ve buna bağlı olarak yaylaların Anamura yakın olması olsa gerek bunun sebebi. Tabiki Anamurun ortasından denize dökülen Dragon Çayı da bunda bir etken.

Sakinleşmek için Anamur

Yıl içinde çok fazla çalıştınız ve çok streslisiniz. Anamurda tatile başladığınızda yavaş yavaş sakinleştiğinizi ve mutluluk duymaya başladığınızı farkedeceksiniz. Ve sakın ola tanımadığınız birileri yolda giderken size selam verirse şaşırmayın. Çünkü Anamur halkı çok sıcak kanlı. Ve size zaman zaman selam verip gülümseyen Anamurlular oluyor. Bu başıma ilk geldiğinde çok şaşırmıştım. Büyük şehirlerde unuttuğumuz bir çok şeyi Anamurda görebilirsiniz. Anamur geçmiş yıllarda ulaşımın zor olması nedeniyle kültürel yozlaşmaya uğramamış bir bölgemiz. İlk tatil yaptığımda acaba Türkiyede değil miyim diye düşünmüştüm. Sıcak kanlılık,misafirperverlik,gülümseyip selam vermek büyük şehirlerde unuttuğumuz kavramlar.

Ucuz pansiyon Anamur kelimesi

Ucuz Pansiyon Anamur kelimesiyle bu yazıya ulaştıysanız merak etmeyin sadece pansiyonlar değil otel ve apart oteller de Anamurda çok ucuz. Ayrıca Anamurda tatil düşünüyorsanız Anamuryum’u mutlaka gidilecek yerler listenize koyun.

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.