Anamur Otelleri-Anamur İskele

Anamur Otelleri-Anamur İskele
A+
A-

Anamur otelleri sizleri tarihe götürebilir. Anamurda birbirinden farklı uygun fiyatlı bir çok otel ve pansiyon bulabilirsiniz. Otelinizi seçerken deniz manzaralı bir otel seçmeniz, mümkünse balkonlarının denizi görmesi Anamurun sakinliğini güzel bir manzarayla izlemenize olanak sağlayacaktır.

Anamur İskele Bölgesi’nde İyi Bir Otel Seçmek – Anamur Otelleri

Anamur İskele otel seçmek için en uygun yerlerden biridir. Bu alan hem sahiliyle hem de birbirinden farklı eğlence mekanlarıyla tatilcilerin Anamurda tatil yaptıkları bir yerdir. Hatta kışın bile açık kalan oteller sayesinde Ankara İstanbul gibi illerimizin gürültü ve yoğunluğundan kaçarak hafta sonları kafa dinlemeye gelen tatilcilerle doludur.

Anamur İskele sadece otel ve pansiyonlara ev sahipliği yapmakla kalmaz. Aynı zamanda burada büyük çay bahçeleri,disko ve barlar,yat turları gibi eğlence mekanları da bulunmaktadır.

Anamur Otelleri’nde Erken Rezervasyonun Önemi

Anamurda otel,apart otel ya da pansiyon kiralamadan önce erken rezervasyon yaptırmanız size daha ekonomik ve ucuz bir tatil yapma imkanı sunacaktır. Anamur İskeledeki otel veya pansiyonlardan birini kiralarsanız günlük olarak düzenlenen yat turlarına katılma şansı bulabilirsiniz. Ayrıca İskelede birbirinden farklı bar ve diskolar bulabilirsiniz. Bazı otellerde kaldığınızda diskolarda,barlarda ve yat turlarında indirim imkanınız olur.

Anamur otelleri ve anamur otel fiyatları

Anamur Otelleri’nde Fiyatlar

Anamur otelleri fiyat olarak da sizlere çok farklı olanaklar sunar. Tatilinizi çok uygun fiyatlara yapabileceğiniz gibi yıldızlı otellerde konaklamayı seçerek bütçenizi biraz zorlayabilirsiniz. Ben genel olarak otoparkı,kliması olan,balkonlarından denizi görebildiğim ucuz otel ve pansiyonları tercih ediyorum. Otelin yıldızlı olması benim için pek önemli değil. Aslında kliması olması,24 saat sıcak suya sahip olması benim için yeterli. Yemeğe para harcamak istemiyorsanız apart bir otelde kalmayı uygun görebilirsiniz. Anamurdaki otel sahipleri ve çalışanları, Anamurda yapabilecekleriniz konusunda size yardımcı olacaktır. Eğer tatilinizi yaparken sıcaktan bunalırsanız mutlaka Anamur Alaköprüyü ziyaret edin. Burası Anamura 10-15 km uzaklıkta olan, nehir kenarında çay bahçelerinden oluşan ve yazın sıcaklığının pek uğramadığı bir yer. Nehrin suyu buz gibi. Ben girmeyi seçmedim. Ama bir çok tatilci kendilerini serin sulara bırakıyorlar.

Anamur otelleri ve pansiyonları kafa dinlemeniz ve yılın yorgunluğunu atmanız için harika yerler. Otellerde uzun kalacaksanız pazarlık yapmayı kesinlikle unutmayın. Sadece otellerde değil,restauranlarda da pazarlık şansınız var. Anamur ucuz,sessiz ve sakin tatil yapabileceğiniz yerlerden ama yazının başında bahsettiğim gibi erken rezervasyon önemli. Internetten aradığınızı söylediğinizde sitemizde bulunan otel,pansiyon ve apart oteller size indirimli kalma olanağı sağlayacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.