Ucuz Otel Anamur – Anamur Hakkında Bilgiler

Ucuz Otel Anamur – Anamur Hakkında Bilgiler
A+
A-

Ucuz otel Anamur kelimesiyle sitemize ulaşmış olabilirsiniz. Anamur’da ucuz bir otel bulmak istiyorsanız erken rezervasyon önem taşımaktadır. Anamur yolları yapıldığından,anamur eskisinden daha fazla turist çekmektedir. Bu yüzden erken rezervasyon önemlidir. Bulacağınız otelin Anamurun turistik mekanı olan İskele’de olması veya İskele’ye yakın olması önemlidir. Bu bölge hem alışveriş çadırları bulunan hem de denize sıfır olan bir bölgedir. Anamur’un her bölgesine İskele’den 20 dakikada bir kalkan otobüsler mevcuttur. Konser gibi aktivitelerin tamamı İskele’de yapılır. İskele aynı zamanda bir çok pansiyon,apart otel ve otele ev sahipliği de yapmaktadır.

Otelin Otoparkı Var mı Kontrol Edin

Özel aracınız varsa otel kiralamadan ya da erken rezervesyon yaptırmadan önce mutlaka otelin ya da pansiyonun otoparkı olup olmadığını kontrol etmelisiniz. İskele’de akşam saatlerinde otopark konusunda sıkıntı yaşanmaktadır. Ayrıca tüm tatilciler ve Anamur halkı akşamları bu bölgeye akın ediyorlar. Ben Anamuru çok sevdim. Çünkü diğer tatil yörelerindeki karmaşa ve kalabalık Anamurda yok. Bölgede yıllardır ulaşım zorluğu çekildiğinden bölge bakir bir bölge. Şehir içinde binadan çok çilek,muz ve dut seraları var. Müthiş bir huzur ve sessizlik hakim.

Otelinizi Haftaiçi Tutun – Ucuz otel Anamur

Otel kiralarken haftaiçi ararsanız çok uygun fiyatlara tatilinizi geçirebilirsiniz. Tabi ki kalabalık bir aileyseniz apart otel tutmanız çok daha avantajlı olacaktır. Restaurantı bulunan otellerle sabah,öğle ve akşam yemekleri konusunda anlaşma da yapabilirsiniz. Anamurda çoğu otel odanın yanında sabah kahvaltısını da ücretsiz vermektedir. Anamur’da Türkiye’deki diğer tatil yörelerinden çok daha ucuza tatil yapabilirsiniz. Ucuz otel anamur kelimesi sizin için önemliyse otelinizi haftaiçi kiralamanız önemlidir.

Anamur İskele’de de Ucuz Oteller Var

Anamurda İskele’de kalacağınız apart otel,pansiyon ya da otelin deniz manzaralı olması zaten huzur veren Anamur’daki tatilinizin daha huzurlu geçmesini sağlayacaktır. Özellikle Anamur’da dolunay denizde mükemmel bir görüntü yaratıyor.Sanırım yakamoz deniyor buna. Otelin balkonundan bu manzarayı seyretmek çok romantik anlar yaşamanızı sağlayacaktır.

Bu bahsettiklerim dışında bahsetmek istediğim bir şey daha var. Anamur halkı bir çok yöreden çok daha sıcak kanlı ve yardım sever. O yüzden Anamur’da yabancılık çekmiyorsunuz. Anamur sakin ve dingin yapısıyla yılın yorgunluğunu atlatmak için çok uygun bir tatil yöresi. Aslında sadece tatil yöresi demek abest kaçar. Çünkü Anamur hem şirin bir tatil yöresi hem de önemli bir tarım bölgesi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.